GARNİER MİNERAL DEODORANT


Uygulama sonrası hızla kuruyan, koltuk altınıza uzun süreli kuruluk hissi sağlayan bir deodorant mı arıyorsunuz?
Hızlı kuruma özelliğine sahip, zorlayıcı koşullarda bile koltuk altına uzun süreli kuruluk hissi veren ilk* 48 saat etkili anti-perspirant sprey deodorant.Islaklık emici mineral içeren formülü ile ıslaklığı sünger gibi emer. Koltuk altınızı ve giysinizi 48 saat boyunca kuru ve ferah hissetmenizi sağlarken cildinizin nefes almasına da izin verir.Hızlı kuruma, cildinize hassas bir dokunuş, uzun süre kalıcı ferahlık
Alkol** içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Doğal bir içerik olan Mineral, mucizevi ıslaklık emme gücüne sahiptir.
Talk ile kıyaslandığında ıslaklığı 5 kat daha fazla emme gücüne sahip olduğu kanıtlanan Mineral, gün içinde koltuk altında meydana gelen ıslaklık ve buna bağlı oluşan ter kokusuna karşı koruma sağlayarak koltuk altının gün boyu kuru ve ferah kalmasını sağlıyor. Böylece cilde nefes aldıran koruma sunuyor.


Güçlü arındırıcı özelliği ile bilinen çay ağacı yağı, koltuk altında ıslaklık sebebiyle oluşan ter kokusuna karşı etkili çözüm sunuyor. Arındırıcı etkisi ile ter kokusuna kaynağında etki ederek kötü kokuyu maskelemeden direk olarak yok ediyor.
İnstagram: dblogu1212
Facebook: dblogu1212
Twitter: dblogu1212
Google+: dblogu1212Youtube Channel: Duygunun Dünyası

12 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yorumlar

Disqus Logo