ALIŞVERİŞ #9

Merhabalarrrrr  :)

Sonunda sınavlarım bugün bitti ve size hemencik yazı yazayım dedim ama muhtemelen bu yazıyı siz akşam göreceksiniz 1 saat fotoğraflarla uğraştım. Bu yazıdan hariç bir yazı daha yazacağım ama onu yarın yayınlarım büyük ihtimalle. Hemen geçelim bakalım ben kasım ayı boyunca ne almışım?

Sampuan olarak ben gratisten benri'nin şampuanını almıştım. 3 yada 4 kullanımdan sonra saçlarımı çok kötü yaptı. Dökülmeler başladı kepekler çıktı ve yara bile oldu hatta. Bende artık onları kullanamayacağımı gördüm. Gratiste saç dökülmesine karşı bunları gördüm 2si 9.90 TL idi. Şuan yeşil olanı kullanıyorum ve saçlarımın dökülmesi azaldı. İnşallah hepten dökülmesi kesilir. :)

Evettt gelelim avon alışverişime; Kendim satış yağtığımdan bir çoğu hediye geliyor geri kalanları da ben alıyorum.
Duş jelim bitti bende kendime almıştım hatta föndoten yanında 2 TL olduğu için almıştım yoksa bundan kullanıp bitirmiştim ve iğrençti. Kokusu güzel olan hiç köpürmüyor. Bende köpürmeyen şampuanı duş jelini sevmiyorum.

Bu seri yeni çıkmış vücut spreyini oda spreyi şeklinde kullanıyorum. Vanilya ve sandal ağacı kokusu. vanilyalı olan her şeye bayılırım. Duş jelini kullanmak daha nasip olmadı umarım oda güzeldir. Şimdilik yedeklerde bekliyor :)

Nutraeffects matlaştırıcı tonik.. Bu toniği bende gören 4 arkadaşımda aldı bayıldılar ve bende öyle. Yüzümü yıkama jeliyle yıkıyorum bununla siliyorum bir bakıyorum ki aslında kir hiç çıkmamış. Zaten arkadaşlarda bunu gördükleri için aldılar. Sizde tonik arayışındaysanız bundan alabilirsiniz. (avon satışı yapıyorum almak isteyen olursa bana ulaşabilir  instagram dblogu1212)
Avonun cam şişedeki bu föndoteni seviyorum. Ama bu sefer açık almışım malesef ama çok kötü durmuyor. CC krem ise tam bana uygun onun yanında allık ile almıştım ama kalmadığı için bu ay yollayacaklar yani aralıkta :) CC krem sanki yüzünüzde hiç bir şey yokmuş gibi duruyor.

Gratis alışverişim bu şekildeydi tabi 2 hafta önce falan sanırım ben o geçen ki indirime gidemedim malesef :(

Wet n wild markasının ilk defa ojesinden aldım ve bayıldım. Bu oje siyah olup içinde pembe simleri var ve sürüldüğünde çok hoş duruyor. Tek bir dezavantajı var oda her simli oje gibi çıkarılması zor :)

Şampuandan bahsetmiştim saç kremi de aynı şekildi bende bioblas markasının bulamadım o yüzden de bunu denemek istedim. Saç bakım yağı vardı bende saçlarım uzasın diye kullanıyordum fakat buraya geleceğim sabahında evde unuttum ve de gidip yenisini almak istemedim boş yere . O yağa güvenerek bu saç kremini aldım şuan memnunum saçlarımı taraya biliyorum ıslakken ama kuru olduğunda tam bir kabus.

Bunu da  öylesine aldım. Bir şey dökülür silerim vs diye çokta bir olayı yok aslında :),

Şimdi gelelim giyim aksesuar alışverişine :)) Böyle tokalara ihtiyacım çok vardı siyah bulamadım renkli aldım mecburiyetten :)

Buraya geldim geleli 4 saat aldım hatta en üsttekini daha bugün aldım ince olanları seviyorum. Hatta istanbula gidince saatlerimle ilgili yazı yazarım hepsi yanımda olmadığı için malesef şubatı beklemek mecburiyetindeyiz.
Bunlara bayıldım ve aşık oldum. Tanesini 1 TL ye aldım hatta ortadaki dışındaki hepsini bugün aldım. Taşlı küpelere bayılıyorum nedense .
Birde geçen farmasi alışverişim vardı. İnstagramda bir kaç parça daha gözüküyordu ama diğer iki ürün arkadaşımındı ben sadece denemek amaçlı ruj aldım ve bundan sonra da alacağım. Rujların yapısı ve pigmentasyonu çok güzel. Bu ay da mat rujlarından almayı düşünüyorum.

Novateatox çayıyla ilgili bir şey yazmayacağım çünkü onunla ilgili ayrı bir yazı yazacağım detaylı şekilde merak eden vardır yada almak isteyipte şüphe duyan vardır vs diye oda bu hatfa gelir merak etmeyin :)

Yine bu hafta içinde tozdan sanırım alerji oldum. Burnum nefes aldıkça yanıyordu. Çok kötüydü bende eczaneye gittim söyledim bana bunu verdi 2 gün sanırım tam hatırlamıyorum kullandım geçti.

Çok tatlı değil mi :) İlk defa böyle bir şapkam oldu hemde 5 TL ye aldım.

Bunun deri olanından istemiştim ama bulamadım buda çok tatlı o yüzden hemen kaptım :)

Boş düz bir şapka dediğini duydum gibi sanki :) ama ben buna tül alıp takacağım şu ara çok moda . Moda diye değil gerçekten çok hoş durduğu için ben düz bir bere alıp tül takmayı daha uygun gördüm. Ve parası da daha az..

Bu desen olan her şeyi alabilirim. Pembe rengi olanından da var o biraz daha kalın bu tam boyna takılmalık.

Küçük bir aynam vardı kırıldı bende böyle büyük ve tatlı görünce hemen aldım 4 TL olması lazım. Çokta pahalı bir şey değildi.

Avondan ilk defa çanta aldım. Aslında benim alacağım bu değildi stokta kalmadığı için bundan aldım. Katologta daha büyük gözüyordu ama bu biraz küçük geldi. İdare ederim tabi ki zaten önündeki leopar desen beni benden aldı :)

Sadece 10 TL ye aldım gerçeği :))) Bu şekil ince şeyleri çok seviyorum her şeyin üzerine giyilebiliyor. 

Heleki buna bayıldım! buda 10 TL idi. 2 haftadır bunu giyiyordum o derece yanı :)

Gene bir küpe bileklik alışverişi yapmıştım. Bunları alalı 2 haftayı geçti sanırım. Melek olan küpeyi 1 kere taktım onda da kulağım yara oldu.


İşte benim kasın ayı alışverişim bu şekildi yarında yeni bir yazı gelir oda kasım ayı bitenler yazısı olur büyük ihtimalle zaten ay da bitti. Bundan sonra ara vermeden yazmak istiyorum çünkü çok boş kaldı. İçim hiç rahat değildi 2 haftadır. İnstagramı bile boşta bırakmak zorunda kaldım sınavlar yüzünden.


OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZİ ÖPÜYORUM :)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yorumlar

Disqus Logo